Už se nemůžete dočkat? Spartan Race Kouty!

Letní sezonu Spartan Race otevře víkendový dvojzávod v Koutech

 

Kouty nad Desnou – Série extrémních překážkových závodů Reebok Spartan Race odstartuje svou letní sezonu 2017 v České republice poslední dubnový víkend. Dva závody této prestižní série bude hostit Ski areál v Koutech nad Desnou. Na své si tradičně přijdou i děti v rámci Spartan Kids.

Fanoušci a diváci, kteří do skiareálu dorazí, rozhodně nebudou litovat. Perfektní festivalovou arénu doplní skvělá atmosféra spartanských závodů a plno zajímavých překážek. V sobotu 29. dubna se běží Spartan Super, jehož trať měří nejméně třináct kilometrů. Půjde také o první závod Regionální Super série a na start se postaví ti nejlepší závodníci střední Evropy. O den později se poběží nejkratší varianta závodů, Spartan Sprint. Vítězství v elitní kategorie obhajuje trojnásobný šampion Spartan Race v Koutech nad Desnou Peter Žiška ze Slovenska. V minulosti se totiž v tomto horském středisku běžel dvakrát Super a jednou Beast, pokaždé vyhrál tento slovenský fenomén.

Po oba dva dny bude trasa Spartan Race patřit i dětem. Hlavním partnerem dětských závodů je NERF. V areálu tak nebude chybět ani proslulá a velmi oblíbená NERF aréna s aktivitami pro nejmenší spartany. Závodit se bude ve čtyřech kategoriích od 4 do 14 let na trasách dlouhých 750 metrů až 2,5 kilometru. „Závody Spartan Race bez dětských závodů si už ani nedovedeme představit,“ prohlásil člen organizačního týmu Jan Jirkal a doplnil: „Každým závodem je trať pro Spartan Kids lepší a lepší.“

Pokud chcete být u toho aktivně, registrujte sebe nebo své děti na www.spartan-race.cz nebo na místě!