Safari běh je za námi

Safariběh je za námi

 

Byli jste s námi na Safariběhu ČSOB 2018 ve Dvoře Králové? Pokud ne, tak se s vámi podělíme o pár zážitků z této vydařené akce.

Už tradiční 34. běh královedvorskou ZOO zaznamenal rekordní účast závodníků i návštěvníků. V prosluněnou dubnovou sobotu přilákal Safariběh přes 3 300 návštěvníků a z nich 664 se proběhlo Safari parkem. Dobrá nálada, krásné počasí, radost z úspěchu i možnost přispět na dobrou věc se prolínala celou akcí. Všichni účastníci Safariběhu přispívali v rámci startovného a koupí upomínkových předmětů na návrat nosorožců do volné přírody a podařilo se vybrat 130 000 Kč.

A komu zůstalo dostatek sil, tak se přišel podívat i do zóny ČSOB Na Zdraví. Menší děti skotačily v zóně ČSOB Pojišťovny a ti větší cvičili ve Fitness zóně ČSOB Na Zdraví a přispívali každým cvikem Michalovi na nový vozík. S vypětím veškerých sil jste vycvičili 7 673 Kč. Zapojili se i zaměstnanci ČSOB, kteří prostřednictvím projektu ČSOB Běh pro dobrou věc přispěli svými uběhnutými kilometry a zasloužili se tak o 5 500 Kč. Společně jsme přeměnili na dobrou věc energii v hodnotě 13 173 Kč a nekončíme. 🙂 

Zapojit se s námi můžete už v květnu na ČSOB Hostivařském běhu nebo na závodech Běžíme na hrad s naším partnerem Hypoteční bankou.

A abychom dokreslili atmosféru královedvorské akce, přidáváme vaše sdílené fotky pod #csobnazdravi. Zažijte to s námi!