Pro Nikol jsme vycvičili přes 67 000 Kč

ČSOB Hostivařský běh ukončil jarní sezónu sportovního projektu ČSOB Na Zdraví.

Po Hostivařském golfovém hřišti se proběhlo 16. května více jak 250 běžců a mezi nimi Nikol Búkociová, nevidomá sportovkyně, kterou jste mohli během jarní tour ČSOB Na Zdraví podpořit.  V zóně ČSOB svými cviky jste vycvičili přes 67 000 korun pro nadaci Světluška. Tuto částku Nikol použije na úhradu svého trenéra plavání. Sedmnáctiletá Nikol je rozhodnuta stát se skvělou plavkyní a reprezentovat Českou republiku.

Hostivařský běh si zaběhla se svou maminkou Věrou, která jí ve sportu podporuje a to tak, že neváhali přijet na běh z Lokte ze Západních Čech, odkud Nikol pochází.

Celou akcí nás  provedl moderátor  Honza Budka. Během programu představil projekt Díky Trenére!, který dlouhodobě oceňuje nejlepší trenéry mládeže a dětí, kterým stojí za to říct díky. ČSOB se i letos stala partnerem tohoto projektu. Díky tomuto partnerství jsme mohli na běhu vidět vystoupení fotbalistů z Březiněvsi. Kluci fotbalisti nám taky pomohli rozcvičit děti před dětským během.

Hlavní běh, měl opět dvě trati, na 5km a 10km, a ti odvážní se mohli po trati rozběhnout bosi. Kde jinde než na krásně upraveném trávníku!

Celý sportovní den pak zakončil závod Swim run.

Podívejte se na atmosféru běhu v galerii.