Přeměňte svou energii v dobrý skutek

Přeměňte svou energii v dobrý skutek!

 

Aktivní pohyb nám pomáhá udržet se v kondici. Aktivní pohyb s ČSOB Na Zdraví, ale pomáhá i těm, pro které není sport úplnou samozřejmostí.

V rámci projektu ČSOB Na Zdraví má každý, kdo navštíví naši zónu, možnost přispět svým aktivním pohybem a přeměnit jej v dobrý skutek. Pod dohledem profesionálních trenérů z OnlineFitness můžete vyzkoušet kolik dřepů, kliků nebo sed-lehů zvládnete udělat za 2 minuty. A kolik přesně cviků uděláte, tolik banka přispěje na projekt Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Celou jarní část seriálu ČSOB Na Zdraví cvičíme pro Michala. Michal nemá možnost pohybu jako většina lidí, přesto velmi rád sportuje. Zaměřil se na stolní tenis a veslování pro vozíčkáře. Aby se svým zálibám mohl plně věnovat, potřebuje nový vozík. Částka, kterou pro Michala chceme vycvičit je 50 000 Kč. Stačí 2 minuty a pomůžete mu i vy!

Nenecháme Vás v tom sami. Zaměstnanci ČSOB se mohou zapojit do sbírky vlastní účastí na bězích ČSOB Na Zdraví. V rámci projektu ČSOB Běh pro dobrou věc přispíváme za každý jejich uběhnutý kilometr 100 Kč na tuto i další sbírky Výboru dobré vůle.

Pomáhejte pohybem s námi.

O vybrané částce vás budeme průběžně informovat na našem webu.