Poděkujte trenérům vašich dětí

6. ročník soutěže Díky, trenére už odstartoval.

Trenéři dětských sportovních oddílů. Jsou to právě oni, kteří vedli nás nebo vedou naše děti k hodnotám fair-play, týmové spolupráce, vytrvalosti, odvaze i pokoře.

Znáte někoho, kdo skvěle trénuje dětský sportovní oddíl? Byl přímo vám nebo je vašim dětem inspirací? Poděkujte mu za jeho obětavou práci a nominujte ho do soutěže Díky, trenére. Umožníte mu tak bojovat o titul Trenér mládeže 2020. Nominace můžete zadávat do 30. dubna přes tento odkaz.

Znáte Díky, trenére?

Iniciativa, která si vzala za cíl docenit práci těch, kteří se ve svém volném čase věnují malým i větším dětem a vedou je ke sportu. Jejich partnery jsme se stali v roce 2018. Sportovně-společenská akce chce ocenit ty, kteří přivedou ke sportu co nejvíce dětí a naučí je mít sport rády, smyslu pro povinnost a fair play. Zároveň z nich vychová nejenom dobré sportovce, ale i dobré lidi.

Průběh soutěže

Přihlásit svého oblíbeného trenéra či trenérku do ankety může kdokoliv. Z nominací vybere odborná porota TOP 16 trenérů a z nich pak v září TOP 8. Z nejlepších osmi trenérů vybírají zaměstnanci skupiny ČSOB, Trenéra sympaťáka. O titul Trenér mládeže se pak nejlepších 8 koučů utká na Dni trenérů mládeže, který probíhá v říjnu či listopadu.

Kdo vyhrál naposledy?

Loňský ročník vyhrál hokejista David Vinš z Vimperka. Cenu pro Trenéra sympaťáka si odnesl Libor Trojan, který vede malé fotbalisty v Jinočanech.

Více o projektu Díky, trenére si můžete přečíst na jeho webu.