NOČNÍ BĚH PRO SVĚTLUŠKU, PRAHA

ČSOB Na Zdraví vás srdečně zve na jedinečnou běžeckou událost roku, při které nejde o čas, ale o zážitek a chuť pomáhat. Všichni účastníci totiž svým startovným přispívají v plné výši na konto Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu pomáhajícího nevidomým. Vydejte se na noční běh s čelovkami, neopakovatelnou atmosférou a krásným posláním.

Ke startu připravit, pozór, teď!

Staňte se členem magického roje světlušek a pojďte s námi pomoct rozsvítit životy nevidomých. Noční běh pro Světlušku odstartuje z Výstaviště Praha ve 21.00. Vybrat si můžete z kratšího okruhu 2,5 km, nebo z delšího okruhu 4,5 km. A pokud se vám nechce běžet, můžete se klidně jen projít.

Večerem vás provede moderátorka Lucie Výborná a Jan Smetana – moderátor, kteří vyzpovídají známé osobnosti přímo na pódiu. O hudební rytmickou rozcvičku se všem světluškám postará kapela Pekař (Official site) a bubenická show Tokhi & the Groove Army. Registrace otevíráme už v 18.30.

V rámci závodu navštivte naší zónu ČSOB Na Zdraví, kde můžete přispět svým cvičením  na plavecký výcvik hendikepované sportovkyně Nikol Bukóciové. Stačí k tomu váš dvou minutový dobrý skutek v podobě kliků, dřepů nebo sed lehů.